Barons Velo velosipēdu unikalitāti veido to kvalitāte, mūsdienīgums un individualitāte, kas mūsu klientiem sniedz maksimālu komfortu un jaunas iespējas savu radošo ideju realizēšanā.

Katru Barons velo velosipēdu veidojam ar pārdomātu, modernu un minimālu dizainu sadarbībā ar mūsu klientiem.

Mūsu personāls ikdienā pārvietojas ar velosipēdu, ir aktīvi sportisti, kas ļoti labi orientējas velosipēdu esošajā un pasaules jaunāko detaļu klāstā un vienmēr ieteiks klientiem labāko, kvalitatīvāko risinājumu par izdevīgāko cenu!

Velosipēdu izveides darbība aizsākusies 2014.gadā kā velosipēdu atjaunošanas un remontdarbnīca, tomēr klientu pieprasījuma un uzkrāto zināšanu vadītiem radās ideja par sava velosipēdu zīmola izveidi. Ilgus gadus uzsākot sadarbību ar pasaulē vadošajiem un atpazīstamajiem velosipēdu detaļu ražotājiem, 2018. gadā tika dibināta velosipēdu ražotne, firma BS bicycles, kur sākām izgatavot velosipēdus ar zīmolu Barons Velo!

BS bicycles izstrādā un veido mūsdienīgus, tikai vienā eksemplārā izgatavotus individuāla dizaina velosipēdus, kas ir viegli, ērti un praktiski (pielāgoti) katram klientam.

Uzņēmums ir specializējies velosipēdu ražošanā un kvalitatīvā velosipēdu remontdarbu veikšanā, kurus veic darbinieku komanda, kas pārzina velosipēda sīkākās nianses un ir ieguvuši un uzkrājuši daudzu gadu pieredzi šajā jomā. Mūsu velosipēdu mehāniķi ir ar vairāk kā 10 gadu pieredzi, kas kvalitatīvi un atbildīgi veic savu darbu!

Mūsu vērtības – personīga attieksme pret  katru mūsu klientu un mūsu radīto Barons Velo velosipēdu individualitāte un kvalitāte. Barons Velo velosipēdi izgatavoti rūpīgi izvēloties labāko ražošanas tehnoloģiju un pasaulē atzītas pazīstamu zīmolu velosipēdu komplektējošās daļas. 

Pamatdarbības principi:

  • Klienta vēlmju izzināšana;
  • Velosipēda sagatavošana, nokomplektēšana un izgatavošana; 
  • Pēcpārdošanas serviss (iespēju robežās arī elastīga apmaksas kārtība).
0

Pirkumu grozs